KOBİ
Tekstil MES uygulaması

KOBİ ÇÖZÜMLERİMİZ

  • KOBİ - Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeler

Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Yazılım Çözümleri


Küçük ve orta boyutlu işletmeler, ülke ekonomisinin temel direğini oluşturmaktadır. YazEvi Yazılım, ülkenin temel üretim değeri olan kobiler için de özel modeller sunmaktadır. Kobilerin işlerini takip etme konusundaki ihtiyaçları, büyük işletmelerinkinden çok farklı değilken, işletmelerin bu ihtiyaçları için ayırabilecekleri bütçeleri büyük işletmeler kadar olamamaktadır. Yazılım bütçesi zaten kısıtlı olan işletmelerin bunun yanında bir de donanım ve lisans maliyetleri ile karşılaşmaları yazılım ihtiyaçlarını karşılama konusunda isteksiz davranmalarına sebep olabilmektedir.

Rekabetin ve fiyat baskısının çok yüksek olduğu günümüzde kobilerin yardımcısı olacak sistem ihtiyaçalrının karşılanması için YazEvi Yazılım, AVAKOZA ERP, Mobil Cari, AVAMOBİL gibi bir çok ürünüyle farklı bütçelere farklı çözümler sunmaktadır. AVAKOZA ERP ölçeklenebilir yapısıyla kobiler için modellenerek, kobilere kısa kurulum ve uyarlama süresi ile daha düşük maliyetli bir ERP seçeneği sunmaktadır.

AVAKOZA ERP MODÜLLERİ:


Genel Muhasebe Modülü: İşletmenizin genel muhasebe ihtiyaçlarını karşılayacak modüldür. E-defter, e-fatura entegrasyonları olan, Türkiye Cumhuriyeti muhasebe mevzuatına ve uluslararası finansal rapor standartlarına uygun raporları kolayca alabilirsiniz.

Nakit Yönetimi Modülü: Uygun yapılandırma ile nakit akışınızı sürekli kontrol altında tutabileceğiniz, döviz işlemleri, yatırımlar, kasa,ödeme, tahsilat, virman, tahakkuk ve çek işlemlerini kolaylıkla yapabileceğiniz modüldür.

Malzeme - Stok Yönetimi Modülü: İşletmenizde var olan ham maddeden mamüle kadar tüm malzemeleri detaylı bir şekilde sınıflandırıp, bunların giriş, çıkış transfer işlemlerini kolayca yapabileceğiniz modüldür.

Alış Faturalama ve Giderler Modülü: Alış faturalarını, satıştan iade faturalarını tüm detaylarınyla kayıt altına alabilirsiniz. Ödemelerinizi planlayabilir, şirket giderlerinizi tedarikçi ve proje detayında takip edebilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimi Modülü: Tedarikçilerinizle ilgili tüm bilgileri kayıt altına alıp analiz edebileceğiniz modüldür.

Üretim Yönetimi Modülü: Üretimin tüm aşamalarını detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. MES sistemi ile entegre ederek sisteminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi Modülü: Müşterilerinizle ilgili tüm bilgileri kayıt altına alıp analiz edebileceğiniz modüldür.

Mesaj Yönetimi Modülü: ERP süreçlerinin istediğiniz aşamalarında kullanıcılarınıza mesaj göndermesini sağlayabilir, yetkiler dahilinde çalışanlarınızın mesaj geçmişlerini takip edebilirsiniz.

Sistem Yönetimi Modülü: AVAKOZA ERP’nin yetkilendirme, dil yönetimi, mesaj tanımları gibi işlemleri bu modül aracılığıyla yapabilirsiniz.

AVAKOZA ERP’yi isterseniz, AvaMobil ve RepX entegrasyonu ile bulut sisteme dahil edebilirsiniz.

Yazılım ihtiyacınız için önünüzdeki engel bütçeniz ise, farklı modellerimizle ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda her zaman yanınızdayız.