MOBİL YAZILIM

MOBİL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

  • Mobil Cari ve AvaMobil

Hem özel hem de paket mobil yazılımlar

YazEvi Yazılım müşterilerine özel mobil yazılım çözümleri ürettiği gibi, Mobil Cari ön muhasebe yazılımı ve AVAKOZA ERP programının bir bileşeni olan AVAMOBİL programlarıyla da hizmetinizdedir.

Mobil Cari cepte ön muhasebe yazılımı.

Mobil Cari


İşiniz ve ticaretiniz artık hep yanınızda...

Bir tarafta müşterileriniz, diğer tarafta mal ve hizmet aldığınız firmalar, borçlarınız, alacaklarınız, vadeleriniz… Tüm bunları yönetmek için mobilcari size kolaylıklar sunuyor. Yanınızda bir bilgisayar olmadan gelir ve giderlerinizi girebilir, ödeme ve tahsilat kayıtları oluşturabilirsiniz. Ayrıca cari bakiyelerinizi, hareket ekstrelerini, stok bakiyeleriniz, müşteri ile ilgili görüşmelerinizi, faturalarınızı takip edebilirsiniz. Dahası akıllı telefon üzerinden alacağınız bir cari ekstresini muhatabınızla mail yoluyla paylaşabilir,harcamayı yaptığınız yerin ve fişinizin fotoğrafını çekip girdiğiniz mobilcari fişine kolayca ekleyebilirsiniz.
Hem de birkaç tuşa dokunarak.

AVAMOBİL


ERP müşterilerimize özel olarak sunduğumuz AVAMOBİL tüm modüllere entegre bulut tabanlı bir web uygulamasıdır. Zaman ve yer sınırı olmaksızın dilediğiniz her an sipariş oluşturabilir, onaylayabilir, raporlarınızı görebilirsiniz.

AVAKOZA ERP, client server mimarisine sahip bir yazılımken, AVAMOBİL sayesinde bu yazılımın nimetlerini cebinize taşıyoruz. Artık müşteri ziyareti sırasında sipariş alabilir, carilerini görebilir, tahsilat yapabilirsiniz.

Mobil Cari online muhasebe yazılımı.